Év Kutatója Elismerések a Soproni Egyetemen

A Magyar Tudományos Akadémia Veszprémi Területi Bizottsága (VEAB) minden évben meghirdeti az "Év kutatója" pályázatot és elismerésben részesíti az arra érdemes pályázókat elért tudományos eredményeik alapján.

A 2023-as év "élettudomány" kategóriájában Dr. Banadics Adriennt a Soproni Egyetem Erdőmérnöki Karának adjunktusát érte a megtiszteltetés a szakmai bizottság döntésének értelmében.

Társadalomtudomány területén Dr. Vida Gergő egyetemi docens, a Soproni Egyetem Benedek Elek Pedagógiai Karának oktatója részesült az elismerésben.

A díjátadó ünnepségre a Tudomány ünnepének veszprémi megnyitóján került sor 2023. november 9-én. A díjat Dr. Gelencsér András a Pannon Egyetem rektora, az MTA VEAB elnöke adta át.

Gratulálunk a kitüntetéshez!