Edzésben a SMAFC Brazil Jiu-Jitsu szakosztálya

"A Brazil Jiu-Jitsu nem más, mint ruha hajtogatása, azzal a különbséggel, hogy az ember is benne van."

Február 28-án ünnepélyesen megtartotta első edzését a SMAFC Brazil Jiu-Jitsu szakosztálya a Krasznai Ferenc Sportcsarnokban. Az edzés megkezdése előtt a csapat vezetője, Szili-Török György - aki a Soproni Egyetem munkatársa is - köszönetet mondott a SMAFC, a Soproni Egyetem és a Karate szakosztály képviselőinek, hogy lehetővé tették a csapat integrálódását a város nagy múltú egyesületébe. Az első edzés alkalmával felavatták az újonnan vásárolt 30 m2-es tatamit, melyet szintén a SMAFC tett lehetővé. Így immár 52 m2-en folyik az edzés, melyre várják a jelentkezőket minden kedden 19:00-ás, csütörtökön pedig 18:30-as kezdéssel. Az edzésidőpontok egyben biztosítják a hallgatók részére a testnevelés kritérium teljesítését is. Az edzések nemre és korra való tekintet nélkül látogathatók, hiszen a sportág kielégíti a rekreációs, az önvédelmi, a kondicionális, illetve a versenyzői igényeket is.

Elérhetőség: +36 30 3426193 Szili-Török György (szakosztályvezető) "A Brazil Jiu-Jitsu olyan, mintha egy 2000 oldalas Rubik kockát akarnál megoldani, de az küzd, és vissza is támad".