
Készüljetek az ősz legnagyobb bulijára: három nap múlva indul a Soproni Egyetemi Napok!
Szeptember 14-15-én találkozzunk a Hűség városában! A régi hagyományokat felidézve, a Soproni Egyetem területén rendezzük meg a II. Soproni Egyetemi Napokat. TermészeteSEN visszavárjuk az itt végzetteket is, ahogy várjuk a mostani és jövőbeni hallgatókat, továbbá Sopron város lakosságát és az ide látogatókat is. A Menza és a Könyvtár között, a sportpályán áll majd a Fesztiválsátor.
Kedves Öregdiák!
Igen, pontosan ott talákozunk, ahol kosaraztatok, fociztatok, ökröt sütögettetek, zenét hallgattatok annak idején. Azon a helyen, ahol talán először csattant el csók, esett le valaki a sörpadról vagy született egy fontos döntés bulizás közben. Kedves öregdiákok, érdemes már most egy nap szabadságot intézni szeptember közepére és összehívni a régi csapatot. A finom ételekről, az italokról és a jó zenéről mi gondoskodunk !
![]() |
| Akkor és Most - 2011-2023 |
A tavalyi SEN sikerét látva idén még nagyobb nevekkel készülünk.
2023. szeptember 14-én csütörtökön visszatér a Blahalouisiana és érkezik minden korosztály kedvence: a Bëlga zenekar.
Szeptember 15-én a II. SEN vendége lesz Manuel! Majd a péntek este megkoronázásaként korunk egyik legismertebb és legkarakteresebb előadója Beton.Hofi! áll színpadra.
Készüljetek, itt életkortól függetlenül jól fogjátok érezni magatokat!
Kapunyitás és a hosszú órákig nagy odafigyeléssel, helyben sütött disznó darabolási ceremóniája : szeptember 14-én csütörtökön 17 órakor.
Amit már most elárulhatunk : lesz likőrkóstoló, kvízjáték, frissen, helyben sült húsok, burgerkülönlegességek.
Kattints a nagyításért!
Kell egy új élmény Sopronból !
Szeretettel várunk : a Szervezők
Kapcsolódó tartalmak
- Jubileumok, innováció és a tanítóképzés újjászületése a Soproni Egyetem pedagógiai karán
- Az erdővédelem nagy „évjárata” - emlékkonferencia Sárváron
- Soproni egyetemi kötet az „Év Könyve 2025” díj jelöltjei között
- A kreativitás közös nyelve: Sopronból Mexikóba, a Soproni Egyetem a Creatividad Festival 4.0-án
- Regionális együttműködését erősítette a Soproni Egyetem Alsó-Ausztriában
- Szívvel tanulni, szívvel adni- Soproni hallgató ragyogott a Stipendium Hungaricum gáláján
- Felhívás nemzetközi hallgatók mentorálására
- Meggyújtották az első adventi gyertyát a Soproni Egyetemen
- Szabad ötletek jegyzéke – két ülésben – József Attila monodrámája a Soproni Egyetemen
- Időutazás a jövő erdeibe: Tudomány és közösség a Soproni Egyetemen
.jpg)
