A Soproni Egyetem Idegennyelvi Központja újra kampányt indított, amelyben közismert személyiségek osztják meg gondolataikat a nyelvtanulásról és annak szakmai karrierjükre gyakorolt hatásáról.

Erhardné Nagy Zsuzsanna, Luka Enikő és Pirger Roland személyes sikertörténeteik mentén világítanak rá arra, miként nyíltak meg előttük újabb lehetőségek a megfelelő nyelvtudás birtokában.

Az inspiráló üzenetek hangsúlyozzák, hogy a nyelvek tanulása nemcsak a készségek fejlesztésében segít, hanem lehetővé teszi gazdag kultúrák felfedezését és értékes kapcsolatok kialakítását is.
Ezzel a kampánnyal a Soproni Egyetem Idegennyelvi Központja arra ösztönzi a diákokat és az érdeklődőket, hogy fedezzék fel a nyelvtanulás gazdag világát, és sajátítsanak el idegen nyelveket személyes fejlődésük és karrierjük érdekében. Továbbá, hogy bátran forduljanak a Soproni Egyetem Idegennyelvi Központjához, legyen szó tanfolyamról, nyelvvizsga felkészítésről, fordításról vagy éppen lektorálásról.
Kapcsolódó tartalmak
- Kósa Balázs, a Soproni Egyetem oktatója nyerte az Év Oktatója Díj szakmai példakép kategóriáját
- Harmadik alkalommal zajlott le a Soproni Egyetem Zöld Iroda Programja
- Chill zóna, magasles és életre szóló emlékek – a Soproni Egyetem standja a SopronFesten
- Fokozott tűzveszély a Botanikus Kert területén
- A fenntarthatóság élvonalában a Soproni Egyetem
- Hunyadi ruhatár – filmes jelmezek a Soproni Egyetemen
- Fenntarthatóság és csúcstechnológia – két kiemelt fejlesztést mutatott be a Planet 26
- Egy évtizede épít nemzetközi klímakutatási közösséget a Soproni Egyetem
- Augusztus 30-án indul a balek- és Gólyahét a Soproni Egyetemen – Jelentkezz most!
- Előkelő helyen a Soproni Egyetem a RUR 2026 listáján