Az ötödik sorozattal folytatódik a Soproni Egyetemi Almanach

Szeptember 30-án szombaton 16 órától már az ötödik sorozattal folytatódik a Soproni Egyetemi Almanach portrésorozata, amelyben az intézmény legendás professzorai, oktatói, szakemberei mesélnek életútjukról, Pluzsik Tamás mikrofonja előtt.

Az Ötödik sorozat:

1. Dr. Balázs Judit professor emerita – A BÉKE NAGYKÖVETE .  - 09.30.
2. Dr. Szita Szabolcs professor emeritus – AZ IGAZSÁG NAPSZÁMOSA  - 10.01.
3. Dr. Tóth Attiláné ny. egyetemi docens – A JÖVŐKUTATÓ  - 10.07.
4. Ezer László – KIVÁLÓ SPORTEMBER, PÉLDÁS PEDAGÓGUS  - 10.08.
5. Dr. Józsa Éva c. egyetemi tanár – A SZÍNHÁZ AZ ÉLET KICSIBEN, EZÉRT IS CSODÁLATOS  - 10.14.
6. Dr. Rétvári László professor emeritus – EGY SOKOLDALÚ GEOGRÁFUS - 10.15.
7. Dr. Varga Mihály ny. egyetemi professzor – NAGY ELŐDÖK NYOMDOKAIN HALADVA - 10.21.
8. Dr. Fáyné Dr. Péter Emese ny. egyetemi tanár – JÁSZALSÓSZENTGYÖRGYTŐL AZ EURÓPAI UNIÓIG - 10.22.
9. Gereben Gábor okleveles építészmérnök – TÖRTÉNELMI IDŐK TANUJA  - 10.28.
10. Dárdai Árpád ny. tanszékvezető főiskolai docens – KARMESTER, ZONGORAMŰVÉSZ  - 10.29.

Az új részek az adott napon 16 órától válnak elérhetővé a Soproni Egyetem youtube csatornáján, ahol a korábbi beszélgetések is visszanézhetők.

Soproni Egyetemi Almanach Epizódlista