A Soproni Egyetem kortárs segítőit köszöntöttük

ksegito2.jpeg

A Soproni Egyetemen a megalakult kortárs segítő csoport tagjai 2022. december 7-én vették át Dr. Fábián Attila rektor úrtól a kortárs segítő képzés elvégzését igazoló tanúsítványt.

Az Egyetem által szervezett, 5 péntek délelőttön át tartó képzés során az előadók Dr.Tóth-Merza Katalin
klinikai szakpszichológus, adjunktus, (Benedek Elek Pedagógiai Kar), Dr. Závoti Józsefné egyetemi docens,
(Benedek Elek Pedagógiai Kar Neveléstudományi és Pszichológiai Intézet), Ujfaludi Anna tanácsadó
pszichológus, és Stummerné Nagy Ágnes SOE Hallgatói Támogató Szolgálat szakmai vezetője, református
lelkész voltak, akik a hallgatói jóllétet érintő, széleskörű ismereteket nyújtottak a résztvevőknek.

ks1.jpeg

A csoport tagjai, akik hamarosan bemutatkoznak az Egyetem honlapján, már most elérhetőek a hallgatók számára: Döbrössy Lujza, Hangodi Júlia Csenge, Horváth Renáta, Khirani Rea Zina, Koleszár Csenge, Kovács Hanna, Mersich Evelin, Muraközy Lili, Ragadics Péter, Schaul Katalin, Som Alexandra Judit, Virág Noémi Anna, Volford Anna.