Újabb részekkel folytatódik a Soproni Egyetemi Almanach

A tavaly év végi sikeres debütálást követően újabb epizódokkal jelentkezik a Soproni Egyetemi Almanach portrésorozata.

A január 28-ai nyitó, a „Családi Tradíció Folytatója” című adásban Prof. Dr Boronkai László a Faipari Mérnöki Kar korábbi dékánja beszél életútjáról, tudományos és oktatói tevékenységéről. Másnap január 29-én Prof. Dr. Faragó Sándor rector emeritus a Magyar Tudományos Akadémia közelmúltban megválasztott levelező tagja tekint vissza életútjára, kiemelkedő szakmai pályafutására. A beszélgetés címe: Vadbiológus Akadémikus.

A Pluzsik Tamás által készített beszélgetések 16 órától válnak elérhetővé a Soproni Egyetem youtube csatornáján, ahol a korábbi beszélgetések is visszanézhetők.

Soproni Egyetemi Almanach Epizódlista

A tervezett új részek és sugárzásainak időpontjai:

Krisch Imre - NEGYEDSZÁZADIG VEZETTE A LEKTORÁTUST – 02.04.

Mátyás Csaba - A VÁLTOZÁSOK KORÁT ÉLJÜK – 02.05.

Nagy Alpár - ÉLETÉNEK RÉSZE SOPRON ZENEKULTÚRÁJA – 02.11.

Sitkei György - PROFESSZOR ÉS POLIHISZTOR  02.12.

Szabadhegyi Győző - SZERTEÁGAZÓ CSALÁD SARJA – 02.18.

Takáts Péter - A KÉK-FEHÉR MEZ IS KÖTELEZETT – 02.19.

Teleki Béla - NEW YORK-TÓL SOPRONIG – 02.25.

Traser György- A GYERMEKKORI EMLÉKEK ÚTJÁN – 02.26.