Nyelvváltó

Gyengénlátó Változat

Pályázat Digitális pedagógiai szakértő feladatkör betöltésére

A Soproni Egyetem Digitális Oktatásmódszertani Központja álláspályázatot hirdet „digitális pedagógiai szakértő” pozíció betöltésére. A munkakör betöltője többek között pedagógiai módszertani fejlesztő tevékenységet és tanácsadást végez az egyetemi oktatók számára, közreműködik az egyetemi digitális tananyagfejlesztési stratégia kidolgozásában, továbbképzéseket, szakmai fórumokat szervez és tart a digitális pedagógia témakörében.

A pályázat keretében benyújtandó dokumentumokat, a pályázók elvárt kompetenciáit ill. az ellátandó feladatkör pontos leírását a pályázati kiírás részletesen tartalmazza.

A pályázatok elbírálása folyamatos, jelentkezni a digitalizacio@uni-sopron.hu emailcímen lehetséges.

A pályázat kiírása az alábbi linken található:

Digitalis_pedagogiai_szakerto_palyazat_v2.pdf

Cikk nyomtatása E-mail