A negyedik sorozattal folytatódik a Soproni Egyetemi Almanach

Május 27-én szombaton 16 órától már a negyedik sorozattal folytatódik a Soproni Egyetemi Almanach portrésorozata, amelyben az intézmény legendás professzoraival, oktatóival, szakemberei mesélnek életútjukról, Pluzsik Tamás mikrofonja előtt.

A Negyedik sorozat epizódjai:

1. Dr. Molnár László c. egyetemi docens – A CSALÁDOM TŐSGYÖKERES SOPRONI - 05.27.

2. Dr. Orbay László ny. tanszékvezető egyetemi docens - A SPORT MEGHATÁROZÓ AZ ÉLETEMBEN - 05.28.

3. Szemerey Tamás ny. tudományos tanácsadó, mestertanár – HAGYOMÁNYOK ŐRZŐJE - 06.03.
4. Dr. Tolvaj László professor emeritus – AZ EZERARCÚ FA SZÍNVILÁGA - 06.04.

5. Dr. Gyurácz Sándor tiszteletbeli egyetemi docens – MÁR GYEREKKÉNT IS „EGYETEMISTA” VOLT - 06.10.
6. Dr. Papp György professor emeritus – „A FIZIKA NAGYSZERŰ, MERT EGYSZERŰ” (Teller Ede) - 06.11.

7. Dr. Horváth Béla professor emeritus – TISZTELETBELI ERDÉSZ - 06.17.
8. Mastalirné Dr. Zádor Márta az egyetemi könyvtár nyugalmazott főigazgatója – FOLYTATTA A CSALÁDI TRADÍCIÓT - 06.18.

9. Dr. Jereb László professor emeritus - KUTATÁS, FEJLESZTÉS ÉS INNOVÁCIÓ - 06.24.
10. Dr. Somfalvi György c. egyetemi docens – TÖBB MINT NÉGY ÉVTIZED A KETEDRÁN - 06.25.

Az új részek az adott napon 16 órától válnak elérhetővé a Soproni Egyetem youtube csatornáján, ahol a korábbi beszélgetések is visszanézhetők.

Soproni Egyetemi Almanach Epizódlista