Nyelvváltó

Gyengénlátó Változat

PARKGONDOZÓ ERTI SZOMBATHELY

erti_allashirdetes_parkgondozo.jpg

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

A Soproni Egyetem Erdészeti Tudományos Intézete pályázatot hirdet

parkgondozó

munkakörre.

A munkavégzés helye:

Erdészeti Tudományos Intézet 9700 Szombathely Szent Imre herceg u. 84/B.

A munkavállalói jogviszony időtartama:

  • a munkakör az elbírálás után azonnal betölthető,
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony,
  • 90 nap próbaidő

Munkaköri feladatok:

  • Az Arborétumban az utak gereblyézése, ágak összehordása,
  • fűnyírás, fák és cserjék metszése,
  • az Arborétumban található növények szakszerű gondozása,
  • részt vesz a munkaeszközök, gépek karbantartási munkálataiban.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • terhelhetőség, jó problémamegoldó és együttműködési képesség,
  • önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, biztos munkalehetőség,
  • biztos szakmai háttér
  • segítőkész, jól működő csapat

A pályázó a pályázati anyag hirdetésre történő megküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a személyes adatait a Soproni Egyetem a kiválasztási folyamat során munkaerőkiválasztás céljából kezelje. A munkaviszony létesítésének feltétele a három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány bemutatása.

A pályázatokat a nemeth.gabor.peter@uni-sopron.hu e-mail címre várjuk.

Cikk nyomtatása E-mail