Nyelvváltó

Gyengénlátó Változat

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS HALLGATÓI RENDEZVÉNYSZERVEZŐ MUNKAKÖRRE

A Soproni Egyetem Gazdasági Főigazgatósága pályázatot hirdet nemzetközi hallgatói rendezvényszervező munkatárs munkakörre.

allashirdetes-gfi-nk_hallgatoi_rendezvenyszervezo.jpg

A munkavégzés helye:

Soproni Egyetem, 9400 Sopron, Bajcsy-Zs. u. 4.

A munkavállalói jogviszony időtartama:

  • a munkakör az elbírálás után azonnal betölthető,
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony,
  • 3 hónap próbaidő

Munkaköri feladatok:

  • nemzetközi hallgatói rendezvények szervezése és menedzselése
  • nemzetközi hallgatói szakmai programok szervezése és menedzselése
  • nemzetközi hallgatói toborzó rendezvényeken való részvétel
  • nemzetközi hallgatói rendezvények előkészítése és adminisztrációja
  • nemzetközi hallgatói szolgáltatások fejlesztésében való aktív részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • Microsoft Office átfogó ismerete
  • határozottság, rugalmasság, terhelhetőség
  • jó problémamegoldó, koncentráló és együttműködő képesség
  • önálló munkavégzés, precizitás
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • biztos, szakmai háttér
  • színvonalas munkakörülmények
  • segítőkész, jól működő csapat

Előnyt jelent:

  • rendezvényszervezés területen szerzett gyakorlat
  • további nyelvismeret

A pályázó a pályázati anyag hirdetésre történő megküldésével hozzájárul ahhoz, hogy személyes adatait a Soproni Egyetem a kiválasztási folyamat során munkaerőkiválasztás céljából kezelje.

A munkaviszony létesítésének feltétele három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány bemutatása.

A pályázatokat a HR@uni-sopron.hu e-mail címre várjuk.

Cikk nyomtatása E-mail