FIRST JUMP INNOVÁCIÓS PÁLYÁZAT FELHÍVÁS 2022

first_jump_2021_lp66.jpg

P Á L Y Á Z A T I    K I Í R Á S

First Jump -innovációs pályázat - 2022

A Soproni Egyetem pályázatot hirdet  hallgatói számára „First jump – innovációs pályázat – 2022” címmel. A pályázat célja, hogy az egyetem különböző képzésein tanuló hallgatók innovatív, piacképes ötleteit díjazza, elismerje. A pályázat forrása a Soproni Egyetem „2019-1.2.1-EGYETEMI-ÖKO-2019-00023 Technológia transzfer iroda és hozzá kapcsolódó struktúra létrehozása a Soproni Egyetemen” című projektje.

A pályázat témaköre:

A megújuló energiaforrások szerepe a klímaváltozás és energiaválság mérséklésében, valamint a körforgásos gazdálkodásban

Pályázni lehet a témához kapcsolódó környezeti, gazdasági, társadalmi ismeretek feltárását célzó javaslatokkal, digitális kommunikációs lehetőségek kialakításával, illetve egyéni ötletekkel, amelyek illeszkednek a fenntarthatósági témakörhöz.